Medytacje

Medytacja

Posiada wymierne korzyści praktyczne, pomagające sprawnie funkcjonować w świecie, w byciu zrelaksowanym, szczęśliwszym oraz wyciszonym.

Kształcąc umiejętność bycia obecnym we wszystkim co się aktualnie dzieje, zarówno w sferze ciała jak i umysłu, korzystać będziemy ze starożytnej techniki jakiej nauczał Buddha, mianowicie Ānāpānasati – uważności oddechu. Siadając w wygodnej pozycji, zamykając oczy, będziemy sobie uświadamiać nasz własny oddech. Celem tej praktyki jest uwalnianie się ze zmartwień, spostrzeżeń i myśli, które nas ograniczają i blokują poprzez rozkwit naszego spokoju zrodzonego z odpuszczania.

W każdą niedzielę o 18.00 usiądziemy wspólnie do medytacji na godzinę, by przez kolejne pół godziny porozmawiać o medytacji i tekstach źródłowych. Skończymy o 19.30 - dla chętnych zaparzymy herbatę.

Wprowadzenie do medytacji

Osoby, które będą po raz pierwszy i nie znają podstaw medytacji proszone są o kontakt telefoniczny: 793 407 825 oraz o przyjście pół godziny wcześniej czyli o 17:30. Wtedy wyjaśnione będzie co to znaczy medytować, jak wygląda podstawowa technika, jaki jest cel medytacji, czym jest świadomość, uważność i skupienie w medytacji.

Zapisy i bliższe informacje: tel. 793 407 825

Sesje grupowe

 • Sesje
  W każdą niedzielę
  od 18:00 - 19:30
 • Ilość sesji
  Dowolna
 • Czas Sesji
  1,5 godziny
 • Koszt Sesji
  ---

Sesje prowadzi

Zapisz się