Joanna Filipowicz

Psychoterapeuta osób dorosłych

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie oraz Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Edukację psychoterapeutyczną  zdobyła kończąc Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w  Laboratorium Psychoedukacji, które posiadają rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe, uzyskała w III-ciej Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Poradni Leczenia Uzależnień w Warszawie, gdzie pracowała z rodzinami osób uzależnionych oraz osobami, które dorastały w rodzinach z problemem uzależnienia.

W pracy terapeutycznej towarzyszy osobom, które szukają pomocy w trudnej sytuacji, której doświadczają, w radzeniu sobie z tym co niesie życie, z cierpieniem, które się w nim pojawia.

Psychoterapią zajmuje się od 15tu lat. W swojej praktyce prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w podejściu psychodynamicznym. Pracuje z osobami dorosłymi.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji u p. Małgorzaty Kosteckiej – Walenty – certyfikowanej superwizorki Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zapisy: 605-075-306