Natalia Wall

Psycholog, Psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacje – kliniczna dziecka oraz wychowawcza stosowana). Ukończyła czteroletni szkolenie w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji oraz roczne szkolenie z zakresu Podstaw Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Edukacji Psychoanalitycznej w Warszawie. W ramach rozwoju zawodowego odbyła staże w placówkach Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Ośrodku Regeneracja. 

Uczestniczy w kursach i szkoleniach o tematyce diagnozy i terapii dzieci, młodzieży oraz rodzin. Od ponad 12 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zdobywała współpracując z domami dziecka, przedszkolami i żłobkami poprzez pracę opiekuńczą oraz wsparcie psychologiczne. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuję z dziećmi i młodzieżą w podejściu psychodynamicznym, analizując proces zachodzący w relacji z dzieckiem w gabinecie, podczas zabawy i wzajemnej wymiany. Wspieram diady rodzic – małe dziecko w rozumieniu regulacji emocjonalnej i komunikacji pomiędzy nimi, a także rodziców w obszarze wychowawczym oraz relacyjnym.

Współpracuję z lekarzami psychiatrii dla pogłębienia rozumienia trudności pacjenta. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zaprasza na:

• Konsultacje wychowawcze dla rodziców,

• Konsultacje oraz psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży,

• Wsparcie pary po doświadczeniu straty dziecka,

• Konsultacje rodziców doświadczających trudności pojawiających się w pierwszych latach życia dziecka,

• Wsparcie rodzin w procesie adopcyjnym oraz po jego zakończeniu

  • Konsultacje rodziców dzieci z trudnościami wrodzonymi.

Spotkania terapeutyczne z dziećmi oraz spotkania z ich rodzicami to budowanie przestrzeni dla przyglądania się obszarom wrażliwym, bliskim środka. Tam właśnie czeka poznanie i rozumienie.

W Pracowni PEPE przyjmuje w czwartki.

Zapisy: 503-946-674